UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Турнір ветеранів з футзалу присвяченого пам’яті тренерів та футболістів м. Гола Пристань


13.03.2017

12 березня 2017 року збірна команда м. Каховка стала переможцем відкритого турніру з футзалу серед ветеранів (40 років і старші), присвяченого пам’яті тренерів та футболістів м. Гола Пристань. Змагання проходили в Палаці спорту голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх».
Каховчане набрали в турнірі 7 очок, здолавши ветеранські команди м. Миколаєва та «Ветеран» (Г.Пристань), а також звели унічию матч з місцевим ФК «Гопри», у якого в активі також 7 очок, але гірша різниця забитих та пропущених м’ячів. ФК «Гопри» на другому місці, на третьому - команда з м. Миколаєва.
Ветерани каховського футболу виступали у турнірі таким складом: Віктор Пилипчук, Юрій Балицький, Юрій Окул, Сергій Ратушний, Сергій Кашулін, Андрій Кашулін, Олександр Забара, Валерій Баранов та Ігор Плотніков. Кращім захисником турніру оргкомітет визнав капітана каховчан Ю. Балицького.

Наступної неділі, 19 березня 2017 року, в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради відбудеться відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (45+), присвячений пам’яті футболістів Каховщини. Початок ігор о 10.00.

 

Фото: