Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Турнір з шашок

16.05.2014

11 травня 2014 року на літньому майданчику міського палацу культури «Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шашок-64 серед чоловіків та жінок, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Турнір був організований Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради. В турнірі взяли участь п’ятнадцять спортсменів з Каховки, Н.Каховки, Бериславського та Каховського районів.

За  підсумками змагань, що проводились за коловою системою, серед чоловіків перше місце виборов представник Бериславського району Василь Райляну, на другому місці – Юрій Гайович (Бериславський р-н), на третьому – Володимир Гонта (Н.Каховка).
    В першості серед жінок перше місце зайняла Ольга Мелехина (Малокаховка), на другому – каховчанка Алла Ралко, на третьому  - вихованка Каховської ДЮСШ Олена Резникова.