Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Турнір пам’яті

27.05.2014

Нещодавно у спортивній залі Каховської ДЮСШ відбувся Чемпіонат міста Каховки з кіокушин-карате серед дітей, юнаків, дівчат та дорослих у розділі «кумітe», За традицією змагання були присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Кусайко та 25-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

Організували змагання: відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, Каховська міська федерація кіокушин-карате (головний суддя змагань Малашин Віталій), Каховське міське товариство воїнів-інтернаціоналістів (голова – Скін Наталія Іванівна).

В першості взяли участь збірні команди Генічеська, Цюрупинська та Каховки. Спортсмени продемонстрували гарну фізичну, технічну і тактичну підготовки, міцний бойовий дух та здобули призові місця в своїх вікових та вагових категоріях.

1-місце: Шимановський Ілля, Зеленяк Сергій, Кішка Андрій, Севба Віталій, Тютін Єгор, Гавлюк Костянтин, Велигошина Діана;

2- місце: Лизун Кирило, Жаботинській Богдан, Коновалюк Юрій, Лященко Єгор, Єфремов Максим, Большагін Дмитро, Івансів Вікторія, Пішенков Віктор,

3- місце: Цокотун Артем, Шевченко Богдан, Циле Михайло, Гірський Олександр, Бавикін Данило, Новіков Олександр, Денисенко Анатолій, Колесник Володимир, Дорофеєв Данило, Нагарнюк Олександр, Бріжатий Богдан.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами відповідного ступеня від Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів.

В.Малашин,

голова Каховської міської