UKR
Субота 13 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЦими вихідними каховчани отримали кілька приємних сюрпризів від соціально-активного бізнесу


29.06.2021

27 червня, у День молоді, відбулося відкриття волейбольного майданчику та зони відпочинку на прибережній частині ж/м Свєтлово. Того ж дня на майданчику пройшов і перший дружній турнір по волейболу. А вже з 28 червня у понеділок об 11 ранку для ідпочиваючих там лунала музика, можна було придбати холодні напої, морозиво, а також смачнющі хот-доги, гамбургери та шаурму від всім відомого Гриль-бару, вкусові якості котрих вже прийшлися до вподоби каховчанам. Трохи згодом на території будуть встановлені кабінки для перевдягання, пляжні грибочки, фонтанчик з питною водою, контейнер для пластику, облаштована автостоянка, огородження всієї території, а також біотуалети. Також буде встановлено відеоспостереження, патрулювання загонами поліції та співробітниками МГФ «Щит». Найближчим часом планується проведення на майданчику дружніх та професійних волейбольних турнірів.
А 28 червня, в день, який є головним в календарі незалежної України, наша Каховка отримала ще один подарунок. Стела з тризубом засяяла при в‘їзді у місто. «Це моя мрія останніх років, щоб здалеку кожний мандрівник або мешканець нашого міста бачив, яка гарна, яка гостинна та патріотична наша Каховка» - розповів міський голова Віталій Немерець. Цю ідею йому допоміг втілити у реальність відомий каховчанам своїми благодійними справами керівник підприємства «Терра Тарса» Андрій Гоголєв. Віталій Немерець також повідомив, що до кінця тижня на каховчан чекає ще один сюрприз ще одна його особиста ідея, яка теж буде втілена у життя завдяки підтримки бізнесу - нова сяюча стела на іншому кінці міста зі сторони Любимівки.

Все вищезгадане вдалося виключно завдяки плідній співпраці міської влади, небайдужих підприємців та місцевих комунальних служб.

 

Фото: