Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЦІКАВА ПОДОРОЖ ДО АСКАНІЇ НОВА

13.10.2015

Продовжується спільна робота відділу у справах дітей та члена виконкому Каховської міської ради Бойка Олександра з дітьми "групи ризику" учнями ЗОШ № 5, 6.
10.10.2015 року було здійснено екскурсію 12 дітей вказаної категорії до заповідника Асканія Нова.
Протягом 4 годин у невимушеній обстановці хлопці мандрували стежками заповідного українського степу, годували тварин, вивчали історію рідного краю.
Також головним спеціалістом відділу у справах дітей Назаровою Ольгою було проведено профілактичну бесіду про правила поведінки та спілкування у суспільстві.
Хлопці були задоволені подорожжю та спілкуванням.
Слід зазначити, що за час спільної роботи відділу у справах дітей та члена виконкому Каховської міської ради Бойка Олександра з дітьми "групи ризику" учнями ЗОШ № 5, 6 відслідковуються певні зміни на краще у поведінці цих дітей.
Приємно також відзначити, що допомога у цій роботі Бойка Олександра є постійною та стабільною та не використовується ним у якості передвиборчої агітації.

Назарова О.С.     головний спеціаліст відділу у справах дітей