Понеділок 19 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

ТРИЗНА ПО КОШОВОМУ ОТАМАНУ ІВАНУ СІРКУ

06.08.2018

4 серпня в каховському Козацькому сквері на міській набережній відбулася тризна, присвячена кошовому отаману Івану Сірку. Урочистості пройшли біля однойменного пам’ятника, відкритого в Каховці в минулому році, повідомляють "Каховські новини".

На заході були присутні міський голова Андрій Дяченко та секретар міськради Ірина Гончарова, депутати, представники козацьких організацій міста і області, представники церкви, юні козаки і козачата.

Під час тризни було сказано чимало теплих слів на адресу кошового отамана Івана Сірка. Зокрема, він неодноразово завойовував турецьку фортецю Іслам-Кермен, руїни якої лежать на дні Каховського водосховища. Також ім’я цього військового діяча носить Каховський козацький полк.

В кінці урочистих заходів учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів АТО Каховщини, а потім всіх охочих чекав смачний козацький куліш.