UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ ТРИВАЄ ПРОЕКТ МІЖ МІСТАМИ - ПОБРАТИМАМИ КАХОВКА - ТРУСКАВЕЦЬ.


29.05.2019

Традиційно, напередодні, усі бажаючі учні 8-х класів каховських шкіл узяли участь у творчому конкурсі ’Напиши листа трускавецькому другу’. За результатами розгляду листів було відібрано 27 учасників подорожі, які представляють усі школи міста.
Цієї весни делегація освітян та учнів з Каховки знову в Трускавці.
Для гостей підготували насичену програму: відвідини туристичного та історичного Львова, Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», музеїв Михайла Біласа та історії міста Трускавець, Урич - Тустані з кулешем і елементами гри Сокіл «Джура».  Заплановані  тематичні зустрічі з однолітками в навчальних закладах освіти за окремою програмо. 
Каховчани перебуватимуть у Трускавці до 31 травня. Усі витрати пов’язані з подожжю здійснені з міського бюджету, завдяки міському голові Андрій Дяченко і депутатам міської ради. Трускавецьких друзів ми чекаємо в гості 17 червня.
Започатковане в 2016 році побратимство міст Каховки та Трускавця, сприяє взаєморозумінню між людьми, пізнанню культури, історії Західної України та Півдня. Ініціатори співпраці двох міст  вважають своїм обов’язком, крок за кроком,  доводити, що Україна єдина і неподільна.

Фото: