Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Тренінг “Медіаграмотність”

15.06.2017

14 червня в міськвиконкомі відбувся тренінг "Медіаграмотність" для молоді міста. Тренером виступила менеджер Фонду Ігоря Хомінця "ЗНАЙ БІЛЬШЕ!" Юлія Компанієць. Організаційно його підтримав відділ у справах молоді та спорту, та член міської Ради з питань молодіжної політики Ольга Радіонова. Тренінг проводився для надання базових знань у сфері медіа, ознайомлення учасників з найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропагандою, а також надання їм базових інструментів перевірки інформації та критичного мислення. В заході взяли участь: члени міського учнівського парламенту старшокласників, практиканти відділів міської ради 2017 року, члени самоврядування ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг". На тренінгу учасники отримали корисні знання та мали можливість поспілкуватися один з одним в неформальній атмосфері. В ході роботи були висвітлені такі теми: як відрізнити інформацію від пропаганди, маніпуляції у ЗМІ як зброя масового ураження, медіаграмотність (поняття та застосування). Кожен з учасників міг висловити свою думку щодо доступу до інформації та визначити своє мідаполе. Також були дуже цікаві творчі завдання, які розкривали особистість кожного учасника тренінгу.

Власенко Анастасія, практикант відділ у справах молоді та спорту 2017 року