UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ТРАВНЕВА ТОЛОКА У СОСНОВОМУ БОРІ


16.05.2015

Суботнього ранку 16 травня на подвір`ї ЗОШ № 3 було людно та шумно: на толоку у сосновому борі, ініційовану громадською радою міста, збиралися учні школи, представники громадських організацій, каховчани. Всього близько 70 чоловік. Розпочали з лінійки, яку урочисто відкрив директор школи Олександр Макаров. А підняти прапор нашої держави запросили представників громадського сектору Світлану Бжезицьку (БФ «Лепта»), Галину Захарченко (ГО «Громадянська відповідальність») та учня ЗОШ № 3 Андрія Боярова. Зі словами вдячності молоді за активну громадянську позицію у справі збереження навколишнього середовища звернувся до присутніх міський голова Олександр Карасевич. Присутні дружньо заспівали гімн України. Потім було проведено інструктаж з техніки безпеки - і ось активісти взялися до справи.
Приємно було, що на толоку приходили цілими сім`ями, привчаючи малечу до шанобливого ставлення до природи. Ще не встигли пройти й кілометру по соснах, а мішки вже повні. Дивує те, як неохайно поводять себе відпочиваючі. Невже важко після пікніку або посиденьок біля вогнища забрати із собою спорожнілі пляшки, пачки від цигарок та інший непотреб? Невже за всією громадою повинні щороку прибирати діти та небайдужі каховчани? Варто замислитися над тим, що ми залишимо у спадок нашим нащадкам.
Працювали активно та з задоволенням. А на завершення акції на всіх чекав смачний куліш від Каховського козачого товариства.
Дякуємо за підтримку в організації прибирання члену виконавчого комітету Олександру Бойко, першому заступнику міського голови Павлу Пуляєву, БФ «Лепта», КП КТП та Каховському водоканалу, ГО «Громадянська відповідальність», ГО «Каховське козаче товариство».

Фото: