Субота 24 Серпня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

ТРАДИЦІЙНІ ЩЕДРУВАННЯ ВІД КАХОВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

14.01.2019

Сьогодні відзначається Новий Рік за старим стилем, або свято Василя.
Привітати працівників Каховської міської ради та райдержадміністрації прийшли учні Каховської гімназії. Для них це вже є 12-річною доброю традицією, і жодного разу їх сценарії привітань не повторювалися.
П’ятикласники, виступ яких сьогодні був дебютним розіграли чудову виставу, заспівали щедрівки, віншування та висловили щирі побажання Божого благословення, добра, миру, процвітання та злагоди.
Приємно було бачити що разом з юними артистами прийшли їх батьки. Вони як завжди підтримували своїх дітей та після вистави, також долучилися до привітань.
Міський голова Андрій Дяченко подякував щедрувальникам за гарний святковий настрій, побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні та віддячив дітлахам святковими гостинцями.