Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ТЕПЛО – ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКА

15.10.2015

Під таким гаслом, напередодні Дня захисника України (14 жовтня), в навчальних закладах міста пройшла акція організована за ініціативи відділу освіти міської ради.
Діти, батьки, співробітники навчальних закладів зібрали для воїнів-захисників теплі речі, які вкрай необхідні в осінньо-зимовий період, а учні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 підготували вітальні плакати, листівки-вітання. Вже незабаром святкові посилки будуть передані нашим воїнам через громадське об’єднання «Громадянська відповідальність» (координатор Г.П.Захарченко).
Найактивнішими учасниками акції стали колективи дошкільних навчальних закладів № 7 «Джерельце» (завідувач Ротар О.М.) та № 8 «Іскорка» (завідувач Дороган І.І.), загальноосвітніх шкіл № 1 (Пендальчук В.М.) та № 2 (Соломахіна Г.М.).
Саме такі конкретні справи і виховують небайдужих, свідомих громадян - патріотів України. В цих листах і теплих речах - щирість і тепло сердець дітей і дорослих.