Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“ТЕПЛА МАСЛЯНА” У БЕРЕЗНЕВІ ДНІ

14.03.2016

12 березня 2016 року, у передостанній день Масляної, на площі біля МПК «Меліоратор» зібралися каховчани та гості, які прийшли на ярмарок сільськогосподарської продукції та святковий творчий проект «Тепла Масляна». Основну музичну програму подарував каховчанам народний вокальний ансамбль «Вербиченька» МПК «Меліоратор» (керівник В. Рудік). А далі розпочався калейдоскоп музичних подарунків, який продовжили колективи-гості з колоритними фольклорними музичними програмами, а саме: вокальні ансамблі Каховського районного територіального центру (директор С. Чуприна), відділення соціально-побутової адаптації (завідувач В. Беліченко). «Любимівські співаночки» (керівник В. Сінокоп) і вокальні ансамблі «Надвечір’я» та «Вишенька» (с. Мала Каховка, керівник В. Туржавський). Веселі, завзяті жіночки і чоловіки співали, жартували, підтанцьовували, і куди там молодим... Енергія била ключем і не зважаючи на прохолодну погоду, артистів вбраних у чудові сценічні костюми зігрівала теплом весела та доброзичлива публіка. Проводилися конкурси на кращого танцюриста, вокаліста, а подарунки переможці отримали від сільгоспвиробників практичні та необхідні для господарства.
З самого ранку до обіду площа гуділа. Люди цікавились і купували сувеніри на виставці-ярмарку декоративно-ужиткового мистецтва, який організуали майстрині народного любительського клубу вишивальниць «Чарівна ниточка» МПК «Меліоратор», ГО «Каховський узвіз» (керівник Л.Королькова) та майстринь міста Нова Каховка. Велика кількість каховчан зупинялася біля презентаційного столу майстрині Ольги Дем`янчук. Вона представила свої нові вироби серед яких ляльки ручної роботи (ляльки-мотанки, ляльки-тільди та інтер`єрні ляльки), сувеніри. Але яка "Тепла Масляна" без смачних млинців, вареників, перогів. Активістки первинної ветеранської організації ж/м Свєтлово разом зі своїм керівником Валентиною Сергіївною Юрасовою пригощали всіх бажаючих різними смаколиками, великою популярністю користувалися саме млинці, бо вони є символами тепла, сонця, перемоги весни над зимою.
Хай Весна буяє в серці кожного і приносить з собою тепло, радість, злагоду і мир!