Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Тенісний турнір «Закриття сезону-2018»

29.10.2018

20-21 жовтня 2018 року в м. Каховці на ґрунтових кортах стадіону «Авангард» (ПАТ «КЗЕСО») за ініціативи ГО «Тенісний клуб «Каховка» (Голова правління - Комягін Володимир), при підтримці відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради відбувся відкритий аматорський тенісний турнір (у парному розряді серед чоловіків) «Закриття сезону-2018». В турнірі взяли участь 20 тенісистів-аматорів з Каховки, Херсона, Кривого Рогу, Нової Каховки та Малокаховки.
За підсумками змагань переможцем стала пара з Кривого Рогу - Анатолій Юдін та Андрій Борисов, які у фіналі перемогли каховчан - Володимира Комягіна та Бориса Ніколюка. На третьому місці - представники м. Херсона - Дмитро Рудік та Олег Соколов. переможці та призери були відзначені медалями, дипломами та призами від організаторів.