П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Тенісний турнір на Кубок «Легендарна тачанка»

02.03.2016

27-28 лютого 2016 року в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний відкритий тенісний аматорський турнір на Кубок «Легендарна тачанка». Організатори змагань: ініціативна група любителів тенісу м. Каховки на чолі з Володимиром Комягіним, Херсонський тенісний клуб, при підтримці мережі магазинів «Магніт» та відділу освіти Каховської міської ради (КЗ «ДЮСШ»).
Першість в турнірі розігрувалась у парному розряді серед чоловіків. В змаганнях взяли участь вісім пар учасників з Каховки, Херсона та Нової Каховки. За підсумками змагань перемогу виборола пара Сергій Мунтян - Петро Комягін (Каховка). На другому місці - пара Володимир Комягін - Олег Тищенко (Каховка), на третьому - Анатолій Якуба - Павло Лещенко (Херсон).