UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ТЕНІСНИЙ ТУРНІР «ЛЕГЕНДАРНА ТАЧАНКА»


12.03.2015

З 28 лютого по 1 березня 2015 року у спортивній залі каховського КЗ «ДЮСШ» проходив традиційний аматорський тенісний турнір «Легендарна тачанка», організований ініціативною групою любителів тенісу м. Каховки на чолі з Володимиром Комягіним при підтримці адміністрації КЗ «ДЮСШ» відділу освіти (директор В.Чухрай).

 Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Тенісисти-аматори (всього 24 учасника), які представляли м. Каховку, м. Н.Каховку, м. Херсон та м. Енергодар (Запорізька обл.), змагалися в двох розрядах: парному серед чоловіків та «міксті» (чоловік + жінка). За підсумками турніру призові місця у парному чоловічому розряді розподілились наступним чином:

І місце – Анатолій Якуба - Павло Лещенко (Херсон);

ІІ місце – Петро Комягін – Сергій Мунтян (Каховка);

ІІІ місце – Володимир Комягін (Каховка) – Володимир Мікульшин (Енергодар).

В першості з «міксту» :

І місце – Людмила Нечетайло (Херсон) – Олександр Колосай (Н.Каховка);

ІІ місце – Ірина Яременко – Володимир Комягін (Каховка);

ІІІ місце – Ірина Хаборська (Херсон) – Олег Колодинський (Каховка).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та призами від організаторів.

14 лютого 2015 року в. м. Кривий Ріг на кортах тенісного клубу «Golden Cup» відбувся тенісний турнір «Февральские баррикады» у парному розряді серед чоловіків. Всього у змаганнях взяли участь десять пар учасників (пари складалися у форматі «полупрофесіонал + любитель») з Кривого Рогу та Каховки.

Приємно відзначити, що за підсумками турніру перемогу святкувала пара, до якої входив представник нашого міста – Дмитро Полішевський (Кривий Ріг) – Володимир Комягін (Каховка).