UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Теніс настільний


01.12.2014

13-14 листопада 2014 року на базі каховських ЗОШ № 1 та ЗОШ № 5 проходили змагання з тенісу настільного міської Спартакіади школярів 2014-2015 навчального року. В змаганнях взяли участь 21 юнак та 14 дівчат з загальноосвітніх шкіл міста. Два дні в напруженій та безкомпромісній боротьбі виявили призерів у загальнокомандному заліку: І місце посіла ЗОШ № 5, ІІ місце – СЗОШ № 2, ІІІ місце – ЗОШ № 1.

В особистому заліку серед юнаків переможцем став Майстер спорту, член юнацької збірної України Владислав Тоткало (СЗОШ № 2), ІІ місце – Олександр Сухоруков (ЗОШ № 6), ІІІ місце – Микита Менисенко (ЗОШ № 5). Серед дівчат І місце посіла Олександра  Соломчак (ЗОШ № 1), ІІ місце - Тетяна Фелендаш (ЗОШ № 1), ІІІ місце - Альона Оксененко (ЗОШ № 5).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а команда – переможець кубком.

15-16 листопада 2014 року в спортивній залі Каховської ЗОШ № 5 відбулись традиційні змагання відкритого Кубку м. Каховки з тенісу настільного 2014 року, присвяченого 71-й річниці визволення м. Каховка від німецько-фашистських загарбників.
В змаганнях взяли участь 29 спортсменів з м. Каховки, м. Нової Каховки, та Каховського району, які змагались в одиночному розряді у таких категоріях: мінікадети (хлопчаки та дівчата), кадети (юнаки та дівчата), чоловіки.
Переможцями в своїх категоріях стали:
- серед мінікадетів: Альона Оксененко (Каховка) та Олексій Трусов (Н.Каховка);
- серед кадетів: Катерина Воронова (Н.Каховка) та Микита Менисенко (Каховка);
- серед чоловіків – Владислав Тоткало (Каховка)
    Переможці та призери були нагороджені почесними грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.