UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОТОФЕСТИВАЛЬ “ТАЧАНКА 2017”


19.07.2017

Сьогодні, 19-ого липня, відбулося засідання оргкомітету по організації та проведенню XI Мотофестивалю "Тачанка 2017". На ній обговорювалось важливі питання стосовно організації та безпосереднього проведення вищезгаданого "з’їзду" байкерів. Нас як практикантів відділу у справах молоді та спорту вповноважили написати власні враження та загальну інформацію стосовно цього приводу. Обстановка була дружня та спокійна, все вирішилось дуже швидко.
Перше що хотілось сказати, сам фестиваль буде у повній безпеці з усіх точок зору, адже одним із головних питань, які виносилися на обговорювання, були рішення про забезпечення безпеки не тільки на увесь період проведення мотофестивалю, але і під час, традиційного для Мотофестивалю «Тачанка», мотопробігу, який відбудеться 29 червня (з 12:00 до 14:30) вулицями міста. Для того щоб уникнути неприємних випадків на мотофестивалі будуть працювати: медики з Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги, співробітники Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області та міського громадського формування з охорони громадського порядку «Щит», які забезпечать громадський порядок та безпеку дорожнього руху під час проведення заходів XI Мотофестивалю «Тачанка 2017». Багато питань були пов’язані з технікою безпеки під час проведення заходів мотофестивалю.
По друге, ніхто голодним не залишиться, адже кухня працюватиме так само як і в минулі роки. Я так думаю що для декого може стати мінусом повна відсутність на території фестивалю місць продажу алкоголю (крім пива), але судячи з минулих років наш народ завжди знаходить вихід із будь якої ситуації.
З розважальною програмою також проблем виникнути не повинно, адже на оргкомітеті обговорювались питання щодо проведення конкурсів та змагань, за які можна буде отримати призи, проведення Фаєр-шоу, що обіцяє бути цікавим, звісно питання щодо мотопараду та екскурсій для байкерів містом, а також роботи фестивальної сцени та виступи музикантів, таких як: група «Логус», "Коліматр" (обидві м. Нова Каховка), група «Red Fox», "М.Т." (обидві м. Каховка), група «Хоть би шо» (м. Миколаїв), група «Ракета» (м. Одеса), групи «I.С. People», "Криголом" (обидві м. Херсон). Можливий виступ відомого в Каховці гурту "Бади" та багато, багато іншого. Всі об’єкти (сцена, торгова лавка, кухня, фан зона та ін.) будуть знаходитись на тих самих місцях як і торіч - в зоні відпочинку на березі Каховського водосховища в районі "Світлово".
Ще одною цікавинкою мотофестивалю стане традиційний флешмоб «Допомога у благоустрою території напередодні мотофестивалю», який організатори проводять в цьому році 26 липня в 17:30. За правилами ви разом з друзями можете взяти участь у прибиранні місця проведення фестивалю і у нагороду отримати білет-браслет у подарунок до фан-зони. Цікаво, чи не так?
Бажаємо всім гарно відпочити та провести час.

 

Калініна Каріна, Таран Михайло, практиканти відділу у справах молоді та спорту 2017 року

 

Фото: