UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин“ТАЧАНКА — 2016”: ВСЕ ОКеу


01.08.2016

Цього року усі з нетерпінням чекали 29 - 31 липня. І ось вдесяте Каховка наповнилась яскравими емоціями, вдесяте відгуркотіли по вулицям міста байкери з різних регіонів України та з-за кордону, вдесяте поринули в атмосферу драйву усі шанувальники мотофестивалю "Тачанка". Зізнання в любові до мотофестивалю, до Каховки та до своєї коханої "другої половинки" цьогоріч постійно лунали зі сцени.
Пригадуючі минулі роки та усі гасла, під якими проходила "Тачанка", розуміємо, що організатори та гості фестивалю знайшли нових друзів та відчули себе справді незалежними у 2007 році; єдналися заради здоров’я у 2008 та 2009 роках; кожен гість додав своє місто на карті «Тачанки» у 2010; відпочивали без турбот під гаслом Hakuna Matata у 2011; «Тачанка - GO!» спонукала рухатися вперед, прагнути до здійснення мрій у 2012; пройшовши перевірку роками зрозуміли, що ми - одна мото7’я у 2013; «Тачанка» об’єднала нас знову у 2014; а у 2015 всі зібралися на «СПЕЦіальну Тачанку». Цьогоріч слоган ««Тачанка» - 10 рОКів разом» також з’явився не випадково. Для багатьох «Тачанка» - вже давно набагато більше, ніж просто фестиваль. Це тепла, дружня, навіть сімейна атмосфера. Це довіра і повага один до одного. Це бажання пережити яскраві моменти разом. А ще цим слоганом організатори прагнули сказати, що люблять рок, і що, як би не поверталося життя, все одно, у підсумку все буде ОКеу.
Не один рік поспіль «Тачанка», крім розважального, має також і благодійницький характер, коли проводиться збір коштів на добрі цілі. Цьогоріч кошти збирали на операцію з пересадки нирки у Туреччині чудовій, милій і, в той же час, мужній і стійкій дівчині - Лілії Корсун. Завдяки волонтерам, байкерам та гостям фестивалю, за два дні вдалося зібрати 7199 грн., що робить на один крок ближчим мрію дівчини: просто Жити.
Прагнули поєднати традиції та новації. З одного боку, використали усі найкращі наробки за попередні роки. Це мотопарад вулицями міста (проводиться з 2007 року), мотошоу (також проводиться з 2007 року), екскурсії містом та буклет з історії Каховки (з 2012 року), газета "Тачанка" (яка виходить з 2011 року), Road movie "Кіно-Тачанка", ексклюзивні статуетки переможцям байкерських конкурсів від Стаса Горяна та хенд-мейд від групи "К чему приводит чай", "мокра" дискотека (якої немає на жодному іншому мотофестивалі, окрім "Тачанки") та багато іншого.
У той же час вирішили і здивувати. Гості «Тачанки» побачили яскраве мотошоу від фіналістів шоу "Україна має талант", учасників мотошоу у понад 10 країнах Європи та ближнього зарубіжжя, призерів чемпіонатів по стантрайдингу України і Європи Андрія Головні і Славомира Хилинського. Цьому посприяла Каховська міська організація партії «Самопоміч» та особисто секретар міськради Лілія Дроздік.
Кожного року "Тачанка" дарує своїм друзям можливість поринути в атмосферу драйву з рок-гуртами та приємно здивувати хедлайнерами. За різні роки хедлайнерами були «БАДы», «Собачье Сердце», «Роллікс», «Криголам», «СПЛАТ», «Green grey», «Табула Раса». У ювілейну "Тачанку" найкращим музичним подарунком шанувальникам рок-музики став виступ відомого радіоведучого, музиканта, шоумена і продюсера, ведучого ранкового шоу "Камтугеза" на "Радіо Рокс" і байкера, який їздить на "Харлеї" - Сергія Кузіна. Виступ Сергія на "Тачанці" став можливим завдяки підтримці почесного громадянина міста Миколи Баграєва.
Крім того, новиною для Х фестивалю стало те, що цього року поряд з вже відомими організаторами працювала творча команда молодих людей. На запитання журналістів, чи не хвилюються через це, керівний склад оргкомітету впевнено відповідає: ні. По-перше, всі вони в минулі роки «волонтерили» на «Тачанці», так що цілком знають, з чим мають справу. По-друге, команда "Тачанки" бачить в такому рішенні свої плюси: новий погляд фестивалю зі стажем не завадить. І, по-третє, кожен з основних організаторів готовий в будь-яку хвилину підставити своє плече. Так, режисером байкерських заходів стала наша юна землячка Дар’я Зібіньова, яка тепер здобуває вищу освіту саме за режисерським напрямком. За зв’язки зі ЗМІ відповідала Валерія Євтушенко - теж студентка одного з університетів Австрії. Проводила екскурсію вулицями міста цьогорічна випускниця гімназії Катерина Непроста, яка планує продовжити навчання в Польщі. Готувала "байкерську" газету Віра Волк, студентка Національної академії культури і мистецтв.
Ще одним сюрпризом від організаторів стало й те, що за ці дні гості мотофестивалю побачили на сцені ведучих мотофесту за всі роки проведення "Тачанки": неперевершені Юрій Скляр, Жанна Ласковая, В’ячеслав Свірідов та Олексій Могілевський зробили Х-й фестиваль незабутнім.
Та думають організатори не лише про розваги. Так, на запитання, чим «Тачанка» відрізняється від інших байк-фестів, президент мотофестивалю Олександр Зікранець відповідає: "По-перше, своєю більшою безпекою для учасників. Тільки у Каховці, крім поліції, на території таборування постійно перебуває громадське формування з охорони правопорядку - всім нам добре відомий «Щит». Тому байкери можуть абсолютно спокійно відпочивати, брати участь у заходах в самому таборі та за його межами, не боячись, що у них в цей час щось буде вкрадено злодюжками або відбудеться якесь хуліганство. Крім того, у нас в рамках фесту проходять деякі ексклюзивні заходи, яких немає більш ніде і які дуже прийшлися до вподоби нашим гостям: наприклад, екскурсія містом на «ретроавтобусі»".
А ще, кожного року організатори прагнуть задовольнити смаки найвибагливіших гостей, а також ставлять за мету активізацію молодіжного руху, популяризацію байкерської субкультури, пропаганду Каховки як цікавого для туризму міста. Каховка завжди вважалася одним з фестивальних центрів Херсонщини: наприклад, всім відомі знамениті «Таврійські ігри». Хочеться, щоб мотофестиваль, як один з брендів Каховки, сприяв її утвердженню в статусі міста-фестивалю. До речі, 29 липня, під час офіційного відкриття, було проведено урочисту церемонію підняття Державного прапору України та прапору Міжнародного Олімпійського комітету з нагоди відкриття ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро.
За три дні у мотофестивалі взяло участь близько 4000 чоловік, у тому числі і 578 байкерів з 12 регіонів та 39 населених пунктів України (АРК, Севастополь, Київ, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Харківська, Луганська, Кіровоградська області та зарубіжжя (Індія, Німеччина, Ізраїль, Придністров’я).
У рамках ювілейного мотофестивалю відбулося 19 заходів та акцій. Безперечно, для кожного найяскравіший момент буде свій. Та головне, що ці моменти усі ми пережили разом на мотофестивалі "Тачанка".

Організатори дякують за підтримку спонсорам та партнерам: ПрАТ «Чумак», ПП «Властелин», ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Каховське», Каховська міська організація партії ВО "Батьківщина", Репілевський Е.В., ФГ "Зоря Каховщини", ДТВ "Каховський ХПП", ТОВ "ЕКО-маркет", ТОВ "Тачанка-сад", депутат міської ради Павло Пуляєв, друкарня «Приват», ПП "Гармонія", ПП "Лювіна", ФГ "Алтанал", мінеральна вода «Каховка», ПП Прийма А.А., ТОВ "Каховське АТП-16506", магазини: "Овіс", "Ромашка", "Наш магазин", "Продмаг 24 часа", ПП Приходько Олександр, ФОП Шивирін Р., ПП Фанін Ю., ФГ Вакулич В., кафе-бар "Парк Авеню", ТОВ "Зерма-Україна", ПП Матросов М.С., ПП Барбашов С.В., ДП "Каховське лісне господарство, ММГО «ДіЛО», ММГО «Драйв», КП КВУ "Каховський водоканал", КП "КТП", ГФ ОГП "Щит", Каховський відділ поліції ГУ Національної поліції, Каховський МРУ ГУ ДСНС України, КЗ "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги", міське відділення ВМ "ЛЖВ", Херсонський обласний благодійний фонд "Мангуст", шоу-агенство «Зажигалка», ПП Юраш В.А., "Хоттабыч", Каховська ДЮСШ, ДНЗ «КПЛСП», Каховська Відкрита ліга КВН, Каховський історичний музей, Ініціативна група "Збережемо нашу історичну спадщину", МПК "Меліоратор", відділ культури, відділ оргкадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, група "К чему приводит чай", фотосалон «Фото-Чіз». Медіа-підтримку фестивалю здійснили: Radio Roks, ufest.in.ua, офіційний сайт територіальної громади міста, видання "Каховська зоря", "Новий день", "Херсонские вести", "Гривна", "Каховские новости", "МОСТ", "Рідна Херсонщина", "Нова Каховка".


Фотографії Олександри Остапенко

 

 

 

 

 

 

Фото: