UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ! ГОЛОВНА ЯЛИНКА МІСТА ЗАСЯЯЛА СВЯТКОВИМИ ВОГНИКАМИ


19.12.2016

Настала зима і усі, від маленьких до дорослих, з нетерпінням очікують святкування зустрічі Нового року. Повітря вабить своєю свіжістю, а запах мандарин нагадує, що часом бажання дійсно збуваються. А з чого розпочинається святковий марафон? Звісно ж з відкриття головної ялинки міста! Цьогоріч відкривали ялинку у переддень Святого Миколая. То ж, 18 грудня в Каховці на площі перед районним будинком культури зібралися городяни та гості міста. А для того, щоб ніхто не замерз, усім пропонували безкоштовно зігрітися гарячим чаєм.
Безперечно, для дітей це свято більш чарівне та казкове, ніж для дорослих. Діти з величезним нетерпінням чекали появи казкових героїв та самого Святого Миколая. Та для початку запальна ведуча запропонувала маленьким гостям цікаві конкурси та ритмічні гри. Далі на імпровізованій сцені юні артисти МПК «Меліоратор» презентували невеличку сценку з кумедною ябедою і її подружкою, а також демонстрували свої вокальні таланти.
Після цього зʼявився і сам Святий Миколай, який, разом з міським головою Андрієм Дяченком і ведучою, запалили головне новорічне дерево - велику і чарівну ялинку. А завершальним акордом свята став масовий танцювальний флешмоб.


Фото Віктора Семененка

 

 

Фото: