UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Святковий шаховий турнір


02.07.2014

В рамках заходів, присвячених Дню Конституції України та Дню молоді, 29 червня 2014 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шахів, в якому взяли участь 21 спортсмен з Каховки та Н.Каховки. Серед учасників змагань - майстер ФІДЕ, три кандидати в майстри спорту та першорозрядники. Турнір проводився за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу 15 хвилин на партію кожному з учасників.

 

За підсумками безкомпромісної та напруженої боротьби, без поразок, маючи в активі лише дві нічиї, переможцем турніру став каховчанин, кандидат в майстри спорту Максим Усанов (6 очок з 7 можливих). Одразу два шахісти набрали по 5,5 очок, але за додатковими показниками друге місце посів майстер ФІДЕ Микола Гриценко (Каховка), на третьому місці – кандидат в майстри спорту Олексій Ктітор (Каховка).

Серед ветеранів одразу четверо учасників показали однаковий результат. Додаткові показники були кращими у Олега Пільщікова, за ним – Павло Стоколос та Анатолій Дудник.

В турнірі брали участь юні вихованці відділення шахів Каховської ДЮСШ. Кращий результат серед дівчат показала Віолетта Тишковець, а серед юнаків – Олександр Зарудний.

По завершенню змагань переможець, призери та інші лауреати турніру були нагороджені медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, а також цінними призами від приватного підприємця Олега Анатолійовича Олійника, який надав фінансову допомогу в організації і проведенні змагань Федерації шахів м. Каховки.

 

О.Пільщіков