Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Святий Миколай вітає.

21.12.2015

19.12.2015 року в місті проведено акцію "Святий Миколай вітає" для малозабезпечених багатодітних родин.
У цей день до багатодітної родини Гунько завітали депутат міської ради Лілія Дроздік, начальник Каховського міськрайонного управління юстиції Руслан Поляков, перший заступник Каховського відділення поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області Сергій Прудський, начальник відділу взаємодії з суб’єктами місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Сушко, головний спеціаліст відділу у справах дітей міської ради Ольга Назарова.
Дітей привітали зі святом і подарували солодощі, продуктові набори, одяг, взуття, канцелярські товари для шкільних занять та іграшки.
Батькам надано роз’яснення щодо порядку отримання послуги адвоката на безоплатній основі.
О.Назарова, головний спеціаліст відділу у справах дітей