UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСВІТ, ЯКИЙ МИ ТВОРИМО НАВКОЛО СЕБЕ


09.09.2015

У кожної людини своє уявлення про красу, свій потяг до прекрасного. Та головне, що творити може лише той, чия душа чиста та відкрита, хто попри всі негаразди вміє дивитися на життя з привабливого ракурсу, хто, поринаючи в творчість, забуває про те, що засмучує. Кожна людина так чи інакше створює свій світ, і чим добріша людина, тим різнобарвнішим є простір навколо неї.
Нещодавно перший заступник міського голови Павло Пуляєв відвідав геріатричний пансіонат та поспілкувався з його мешканцями. Серед них - цікаві та непересічні особистості, чий талант та оптимістичне ставлення до життя не може не підкорити.
Ірина Набойщикова - молода поетеса, в неї багато мрій та яскравих образів, які вона втілює на папері. Дівчина народилася у селещі Димитрово Кировоградської області та вже багато років живе у Каховці. Ірина розповідає, що натхнення писати вірші прийшло до неї у 14 років: замислившись над книгою, вона раптом почула вже складений у її думках вірш - залишилося тільки записати. З цього моменту дівчина складає вірші. Більшість з них філософські та про родинні цінності. "Родина - це найголовніша цінність. Хворий ти чи здоровий, щасливий чи ні - твоя сім’я завжди підтримає тебе", - ділиться з нами своїми думками Ірина. Також дівчина розповідає, що її натхненницею є відома співачка Діана Арбеніна. Їй поетеса присвятила кілька своїх віршів, а під час концерту Арбеніної у ККЗ "Ювілейний" у Херсоні (2013 рік) навіть зустрілася зі співачкою та подарувала їй збірку своїх віршів. "Краплини життєвої істини" - збірник про те, яким юна поетеса бачить світ навколо себе. А у майбутньому Ірина мріє взяти участь у проекті на зразок "Країна має талант" та зробити соціальний проект разом з Діаною Арбеніною.
Тетяна Слободян родом з Києвщини, а з 1990 року - мешканка Каховки. З перших хвилин спілкування відчуваєш, що Тетяна - дуже оптимістична та сильна молода жінка. Вишиває бісером та гладдю, в’яже. Розповідає, що любить працювати і, навіть у складних 90-х, її витвори мали попит, адже Тетяна - в’язальниця зі стажем. Вона залюбки бере участь у ярмарках декоративно-ужиткового мистецтва, багато її робіт створено для малечі: шапочки, пінетки та сукні виходять дуже яскравими та гарними. На питання, про що дівчина мріє, Тетяна відповідає: "Щоб я завжди могла приносити людям радість своїми роботами".
Подружжя Родюк справили на нас дуже приємне враження. Не дивлячись на досить важкий стан здоров’я, коли приходить натхнення, Наталія вишиває картини, від яких захоплює дух. Працює в техніці муліне та бісер. Її квіти на картинах як живі, а тема кохання звучить то пристрасно, то ніжно. Чоловік Наталії Андрій - відомий у місті спортсмен, який має багато дипломів і кубків.
Хочеться побажати усім цим творчим та сильним духом людям, щоб їхні мрії та сподівання справдилися, щоб попереду їх чекали творчі зльоти, адже майстерності немає меж.

Фото: