UKR
Вівторок 21 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Студенти з Херсона завітали до Каховки на практику “Каховські велодоріжки”


01.09.2021

       У кінці серпня Каховська міська рада приймала практикантів з Херсонського державного аграрно-економічного університету спеціальності 191 "Архітектура та містобудування" (керівник - Тетяна Кутузова, доцент кафедри будівництва).

       Практиканти завітали до Каховки, щоб розглянути варіанти розміщення велодоріжок у місті та запропонуватти свій студентський, молодіжний проєкт створення велосипедних доріжок.

       За час практики гості з Херсона:

       - Зустрілися з міським головою Віталієм Немерцем, першим заступником міського голови Русланом Романенком і заступником міського голови Галиною Гондаревою та обговорили технічне завдання щодо створення проєктної пропозиції "Каховські велодоріжки".

       - Познайомилися з працівниками відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради, оглянули робочі матеріали відділу.

       - Разом з першим заступником міського голови Русланом Романенком виїжджали на локації - можливе місце розташування велодоріжок - та визначалися з векторами розробки проєкту.

       - Завітали до міської універсальної бібліотеки, де відбулася онлайн зустріч з фахівцями університетів України, на якій було обговорено проєктні ідеї "велодоріжки в містах". Один із місцевих спеціалістів - учитель географії ЗОШ №2 Олена Трапезнікова - розповіла присутнім про фактори, які формують імідж міста у доповіді "Імідж міста Каховка як інноваційний шлях підвищення його привабливості".

       - Відвідали екскурсію в Каховському історичному музеї. Практиканти ретельно підійшли до виконання поставленої задачі: познайомилися з історією міста; вивчили історико-проєктувальні матеріали; провели заміри, включивши до проєктних пропозицій місцеві туристичні локації - монумент "Легендарна тачанка", дендропарк, сосновий бір, набережну міста, зону відпочинку біля Дніпра на ж/м "Свєтлово". Не оминули увагою і промислові підприємства міста та історико-архітектурні будівлі - колишній кінотеатр, Каховський культурно-методичний заклад, центр дитячої творчості.

       Здобувачі-практиканти були приємно вражені історією нашого міста. Також вони прийшли до висновку, що популярність велотранспорту у світі постійно зростає, що велосипед - це найбільш доступний, економічний, здоровий, екологічний, а також швидкий і безпечний (при дотриманні умов правильної організації дорожнього руху) транспортний засіб. Тому практика "Каховські велодоріжки" - це маленький, але дуже важливий крок назустріч розвитку велосипедної інфраструктури. Тож незабаром чекаємо на студентський проєкт створення велодоріжок у Каховці від майбутніх містобудівників!

       Висловлюємо велику подяку організаторам практики та партнерам:
       - керівнику практикантів, доценту кафедри будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету - Тетяні Кутузовій;
       - Каховському історичному музею;
       - міській універсальній бібліотеці;
       - адміністрації та співробітникам кафе "Гречка".

 

 

 

Фото: