UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СТИПЕНДІАТИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТИПЕНДІЇ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ НА 2018 РІК:


08.12.2017

              1) в номінації “Молодіжна політика” – Мінський Григорій, член міської Ради з питань молодіжної політики, член правління ММГО “Мотоклуб “Колеса Дракона”, наказний осавул Каховської паланки УДЮТ “Січ”. Один з постійних організаторів:   отофестивалю “Тачанка” (2007-2017), молодіжного табору “Казкова Січ” (2014-2016), таборового збору козачат “Соснова Січ” (2014-2017). З 2016 року наказний осавул Каховської паланки УДЮТ “Січ”. Один з ініціаторів проведення та один з керівників молодіжних таборів “Січ на Івана Купала” (2016) та “Молода Січ” (2017). Один з організаторів проведення молодіжної квест-гри “Там, на незвіданих доріжках...” (2015). Член ініціативної групи “Збережемо нашу історичну спадщину”, яка у 2016 році реалізувала проект “З чого починалась Каховка. Вулицями мого міста”, а в листопаді 2017 року реалізувала проект “Каховка туристична”. В результаті опитування зайняв ІІ місце в рейтингу “Молодіжний лідер 2017 року”. В 2016 році за активну участь в розвитку молодіжного руху та участь в громадському житті міста, а також з нагоди Дня молоді був нагороджений грамотою міського голови. Персональний стипендіат міської ради для обдарованої молоді 2017 року в номінації “Молодіжна політика”. У вересні 2017 року, за вагомий внесок у здійснення державної політики в галузі туризму та курортів в області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня туризму, нагороджений подякую голови Херсонської обласної державної адміністрації.

2) в номінації “Молодіжна політика” – Папаконстанді Марія. Вчитель фізики в ЗОШ № 4 та є наставником куріння “Джура” Каховської паланки УДЮТ “Січ”. Вона є також членом міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, а з 2016 року є керівником відокремленого Каховського підрозділу Громадська організація “Молодіжний клуб “Джура” - “Каховські джури”. Учасниця і реалізатор проекту “Школа молодіжних лідерів” в рамках проекту “Міст взаєморозуміння: Схід-Захід”. Учасниця Всеукраїнської акції, спрямованої на утвердження національно-патріотичного виховання дітей та молоді “Історичними місцями України”, разом з вихованцями підготувала екскурсію “Каховка – Козацька”. В 2017 році стала співавтором молодіжного проекту “Каховка українська”. В 2016 та в 2017 роках Марія Миколаївна – один з керівників таборового збору “Соснова Січ. В 2016-2017 роках курінь “Джура” під її керівництвом був переможцем у міських відкритих змаганнях на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. Підтримує волонтерську діяльність, разом з учнями допомагає воїнам АТО: організаторка благодійних, патріотичних акцій “З любов’ю до захисників Державного кордону” (2015-2017), “Здай макулатуру – підтримай українську армію” (2014-2016). Організовує зустрічі молоді з волонтерами. Має подяки від міського голови за активну участь в розвитку дитячого громадського руху міста (2015), грамоту - за активну участь в розвитку дитячого громадського руху міста, участь у військово-патріотичному вихованні дітей і молоді, за підготовку куріння до ІІ етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (2016). В результаті опитування в серпні 2017 року, розділила 4 місце в рейтингу “Молодіжний лідер 2017 року”. Кращий наставник козачат 2014-2017 років. За активну участь в розвитку козацького громадського руху, а також з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва в 2016 році була відзначена грамотою міського голови. За активну участь в розвитку молодіжного руху та участь в громадському житті міста, а також з нагоди Дня молоді в 2017 році була відзначена грамотою міського голови.

3) в номінації “Молодіжна політика” – Пашинський В’ячеслав. З 2013 року є членом ГО “Військово-патріотичний клуб “Каховка”, з 2015 року - заступник керівника ГО “Каховський військово-патріотичний клуб “Сокіл”, член міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, член Громадської ради, керівник гуртка патріотичного напрямку “Сокіл” (ЦДТ). В 2017 році взяв участь (спільно з вихованцями ВПК “Сокіл”) в ексгумації останків загиблих воїнів часів Другої світової війни під Каховкою та брав участь в організації їх перепоховання. В’ячеслав керівник молодіжного проекту, який взяв участь в програмі “Бюджет участі”, що дало позитивний результат - ІІ місце з проектом “Дитячо-юнацький військово-патріотичний табір “Школа виживання” з бюджетом у 50 тис. грн., реалізація якого розпочата в 2017 році. За активну участь в розвитку козацького громадського руху та з нагоди святкування Дня Українського козацтва та Дня захисника України в 2016 році був нагороджений грамотою міського голови. За збереження історико-культурної спадщини має грамоти та подяки від міського голови та від голови ВГО “Союз “Народна пам’ять”. В 2017 році Всеукраїнське об’єднання “Країна” нагородило його медаллю “За збереження історії”. В результаті опитування в серпні 2017 року, розділив 4 місце в рейтингу “Молодіжний лідер 2017 року”. Кращий наставник козачат 2016-2017 років.

4) в номінації “Спорт” – Семененко Дмитро. Заслужений майстер спорту України, бронзовий призер Всесвітніх ігор (2017), триразовий чемпіон світу (2015, 2016, 2017), дворазовий чемпіон світу серед юніорів, триразовий чемпіон Європи серед юніорів,чемпіон України, рекордсмен світу, Європи, України з пауерліфтингу.

5) в номінації “Спорт” – Ніколюк Марк. Вихованець відділення тенісу КЗ “ДЮСШ”. Майстер спорту України, Чемпіон України серед дорослих в парному розряді, призер (ІІ місце) серед чоловіків у одиночному розряді Всеукраїнського турніру з тенісу І категорії “Western Star” (2017), призер (ІІ місце) серед чоловіків у парному розряді Всеукраїнського турніру з тенісу І категорії “Western Star” (2017), переможець турніру ФТУ ІІ категорії “ФОРТУНА 8” (чоловічий парний розряд у віковій категорії до 18 років) (2017), фіналіст турніру ФТУ ІІ категорії “ФОРТУНА 8” (чоловічий парний розряд у віковій категорії до 18 років) (2017).

6) в номінації “Освіта” - Савенко Анастасія. Учениця 11 класу Каховський НВК (Гімназія). З 2014 по 2017 - переможниця обласного і призер всеукраїнського етапів олімпіади з географії. З 2014 по 2017 - була призером обласних олімпіад з англійської мови (ІІ місце), у 2014 – обласної олімпіади з української мови (ІІІ місце). У 2017 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Ольжичеві читання” та міжнародного конкурсу педагогічної майстерності учнів “Sammerhill”.

7) в номінації “Освіта” - Хоменко Ярослав. Учень СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. В 2017 році призер ІV Всеукраїнського конкурсу есе “Я - європеєць”. Переможець обласного етапу та взяв участь у VІІІ Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді “Мій рідний край, моя земля очима сучасників” (м. Миколаїв). Переможець обласного літературного конкурсу “Легенди Херсонщини”. Нагороджений Дипломом “Майбутнє Херсонщини – талановиті діти”. Має диплом переможця у Міжнародній природознавчій грі “Геліантус”, тричі володар “Золотого колоска” у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі “Колосок”, володар Гран-прі у творчому конкурсі “Знай більше про чистоту рук”, ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, нагороджений Дипломом І ступеня за перемогу у V Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник - 2017”.

8) в номінації “Культура”Малецька Ксенія. Учениця Каховської школи мистецтв, клас “Сольний спів”. За роки навчання Ксенія неодноразово гідно представляла школу, місто та область на різноманітних конкурсах: Лауреат (І місце) XІV Міжнародного музичного конкурсу “Fortissimo” (2017), Лауреат (ІІ місце) Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних “VIVAT, MUSICA!” (2017), Лауреат І ступеня Відкритого конкурсу молодих виконавців “Каховка запрошує” (2017), Дипломант Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни” в номінації “Естрадний вокал (2016), Лауреат ІІ ступеня Відкритого конкурсу молодих виконавців “Каховка запрошує” (2016), Лауреат (ІІ місце) Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних “VIVAT, MUSICA!” (2015).

9) в номінації “Культура” Ольховський Ігор. Керівнику студії спортивного бального танцю “Престиж” МПК Меліоратор”. За останні два роки вихованці студії посіли призові місця у конкурсах: Відкриті Всеукраїнські змаганнях по спортивним бальним танцям “Еліт 2017” (м. Запоріжжя); Міжнародні змагання зі спортивного танцю UKRAINIAN OPEN 2017 (м. Київ); Відкриті змагання зі спортивних бальних танців “Кубок Черного моря 2017” (м. Скадовськ); Відкриті змагання зі спортивних бальних танців “EliseyCup 2017” (м. Коблево); Всеукраїнські змагання по спортивним бальним танцям “First capital 2016” International Dance Festival “First Capital” памяті Алексея Литвинова (м. Харків); Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних бальних танців “Зимовий бал 2016” (м. Одеса); у змаганнях на Кубок Миколаївської області РУТА (м. Миколаїв); Чемпіонат РУТА “Весняна мозаїка 2016” (м. Запоріжжя); Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців “Zlata Cup 2016” (м. Коблево); Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців ELISEY CUP - 2016 (м. Коблево); Відкриті Всеукраїнські змагання “Імперія танцю 2016” (м. Запоріжжя).

Фото: