UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСТИПЕНДІАТИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТИПЕНДІЇ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ 2021 РОКУ (ВІК СТИПЕНДІАТА З 14 ДО 35 РОКІВ):


18.12.2020

З метою матеріального стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді м. Каховки і подальшого їх творчого розвитку, а також сприянню розвитку молодіжного руху, в місті діє Програма «Стипендії міської ради для обдарованої молоді», реалізацію якої забезпечує відділ у справах молоді та спорту.
16 грудня 2020 року міський голова підписав розпорядження за № 207-р «Про затвердження протоколу № 1 від 15.12.2020 р. рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2021 рік»:

1) в номінації «Освіта» - Костенко Дар’я Сергіївна, учениця Каховського НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов». За високі результати навчальних досягнень з 7 по 10 клас нагороджувалася похвальними листами. Переможниця олімпіади з англійської мови: міського (2017, 2018, 2019 роки), обласного етапу (2019, 2020 роки). У 2018 році взяла участь у всеукраїнському проєкті «Школяр-програміст» від Фундації інноваційного розвитку, і як успішна учасниця пройшла відбір на навчання у літньому таборі. Лідер міської молодіжної громадської організації «ДіЛО», учасниця міських проєктів «Спілкуємось мистецтвом», «Спілкуємось мистецтвом 2». Є одним з ініціаторів міського екологічного проєкту «Життя в стилі «ЕКО-2».
2) в номінації «Освіта» - Круковська Дана Анатоліївна, учениця Каховського НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов». За високі результати навчальних досягнень щорічно нагороджувалася похвальними листами. Переможниця олімпіади з географії та краєзнавства: міського (2018, 2019 роки), обласного етапу (2019 рік). У 2018 році брала участь у тренінгу для школярів «Школа без конфліктів» з прав і свобод людини та шкільної медіації. Багаторазова учасниця і переможниця обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» (2017, 2018, 2019 роки). В 2018 році посіла ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Натхненні театром» в номінації «Живопис», нагороджена грамотою за участь у міжнародному конкурсі малюнків «Яким я бачу своє майбутнє». Переможниця І Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» (2018 рік). Учасниця зразкового хореографічного ансамблю «Барвограй». Учасниця Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» (2018 рік), Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «FUSIONDANCEFEST 2020». У складі команди Каховської гімназії переможниця ХХ відкритої конференції старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг-2020».
3) в номінації «Освіта» - Осадчук Софія Ярославівна, учениця 10 класу Каховського закладу загальної середньої освіти № 5. За підсумками 2019-2020 навчального року має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів та отримала свідоцтво про базову загальну середню освіту особливого зразка. Багаторазовий призер міських етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, предметної олімпіади з української мови і літератури. Нагороджена Сертифікатами за перемогу в інтерактивних конкурсах «Колосок», «Гринвіч», «Соняшник». Дипломант ІІ ступеня у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй». Як переможець Республіканського конкурсу есе стала учасником І-IV етапів тренінгового навчання Школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» у м. Києві. Успішно виконала проєкт «Каховка - місто підлітків», провела для старшокласників школи «Найбільший урок у світі» про Глобальні цілі сталого розвитку (17 цілей ООН). Президент шкільного парламенту, активна учасниця міського парламенту старшокласників. Відвідує гурток «Кіно і телебачення» на базі МПК «Меліоратор». Отримала Сертифікати за роботу у локальній «Школі успіху» та англомовному літньому таборі.
4) в номінації «Спорт» - Крючков Денис Павлович, студент ІІІ курсу Херсонського державного університету (факультет Фізичного виховання та спорту), вихованець відділення легкої атлетики ДЮСШ Каховської міської ради, кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики. Чемпіон України з естафетного бігу серед юніорів (U-20) 2019 року, учасник та призер Чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів, неодноразовий учасник, переможець та призер всеукраїнських, регіональних та обласних змагань з легкої атлетики.
5) в номінації «Спорт» - Стрижеус Софія Олексіївна, учениця 9-А класу Каховського закладу загальної середньої освіти № 1. Триразова чемпіонка України, призер Чемпіонату України, переможиця та призер всеукраїнських змагань (2019, 2020 рр.) з таеквон-до (ІТФ) у своїх вікових та вагових категоріях. У 2020 році атестована на червоний пояс. Входить до складу національної збірної команди України з таеквон-до (ІТФ) у своїй віковій категорії.
6) в номінації «Культура» - Юлюгін Володимир Євгенович, один з найкращих солістів міста і Палацу культури «Меліоратор», учасник народного вокального ансамблю «Вербиченька» МПК «Меліоратор». Учасник усіх міських та обласних заходів: до Дня міста, Дня Конституції України, Дня Незалежності України, Дня місцевого самоврядування, Покровського ярмарку, Дня захисника України, Дня Збройних сил України, тощо. За активну творчу позицію та участь у культурно-мистецькому житті міста, патріотизм, високу виконавську майстерність неодноразово нагороджувався грамотами різних рівнів. Лауреат І ступеня канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто 2020».
7) в номінації «Культура» - Буланін Дмитро Віталійович, учень 6 класу Каховської школи мистецтв (клас «домри» відділу народних інструментів), учень 9-В класу ЗЗСО № 1. Лауреат ІІ ступеня обласного конкурсу «Херсонський первоцвіт» у складі тріо «Радість» (2019 р.), Лауреат ІІІ ступеня Відкритого конкурсу молодих виконавців «Каховка запрошує» в номінації «Інструментальні ансамблі» у складі тріо домристів «Радість» (2019 р.), Лауреат ІІІ ступеня ІХ Всеукраїнського відкритого конкурсу молодих виконавців «Каховка запрошує» в номінації «Народні інструменти» (2020 р.). Активіст суспільного життя Каховської школи мистецтв. Постійний учасник фестивалю народної музики «Музика нашого сьогодення», традиційного передноворічного концерту «Грудневі зустрічі», звітних концертів школи та відділу народних інструментів як соліст та учасник тріо домристів «Радість».
8) в номінації «Молодіжна політика» - Нечитовський Костянтин Вікторович, член міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради, член Каховського відокремленого підрозділу ГО «Молодіжний клуб Джура» - «Каховські джури», наставник куреня «Джура» (ЗЗСО № 4) Каховської паланки УДЮТ «Січ», керівник шкільного волонтерського клубу «Help & Hope», член робочої групи зі створення Молодіжного центру в Каховці (2019). Член міських оргкомітетів по проведенню молодіжних заходів (День Соборності України, день закоханих, День пам’яті та примирення, День Молоді, День Державного прапору, День Незалежності України, День студента, День Українського козацтва, День захисника України, День Збройних Сил України тощо). Активний учасник козацьких та молодіжних таборів «Казкова Січ» («Січ на Івана Купала») (2016-2020), «Соснова Січ» (2016-2020), «Острів Робінзонів» («Острівна республіка») (2018-2020). Приймає участь в організації та проведені патріотичних мандрівок козачат та молоді Каховки: на Кам’янську Січ, «Козацькими стежками» та «Козацькими місцями» тощо. Пройшов навчання Корпусу Миру США в Україні і розвиває волонтерство і громадський активізм в школі і місті. Його ініціативами є акції з допомоги дітям, які потрапили в складні життєві обставини, допомога воїнам АТО. Активний учасник молодіжної патріотичної акції «З любов’ю до захисників Державного кордону» (2017-2019). Протягом 2016-2020 років приймав участь в організації та проведені турнірів Каховської Відкритої ліги гумору та молодіжно-розважального свята «Halloween в Каховці» (2019-2020 рр.).
9) в номінації «Молодіжна політика» - Затуринська Анастасія Денисівна, студентка Львівського національного університету ім. І.Франка (факультет "Журналістика"). Член міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради, до 2020 року була президентом шкільного самоврядування у Каховській ЗОШ № 5, практиканта відділу у справах молоді та спорту 2019 року. Організатор шкільних заходів, конкурсів та квестів. У складі команди "16+" в 2019 році посіла І місце у шкільному турнірі КВН. У складі козацького куреня «Козацька люлька» Каховської паланки УДЮТ "Січ" активна учасниця заходів, спрямованих на пропагування національних традицій українського народу у молодіжному середовищі. Учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секції «Журналістика», «Історія України», «Соціологія»). Співорганізатор та учасниця Різдвяного проєкту "Зігрій серце" для дітей та сімей у складних життєвих обставинах. Протягом 2019-2020 років у складі міських оргкомітетів багаторазово брала участь в організації міських заходів та «круглих столів» до Дня Незалежності України, Дня Молоді, Дня Державного прапору та інших. Учасниця різноманітних міських заходів, серед яких: козацька локація на фестивалі «З країни в Україну» (2019); спортивні заходи, турніри та змагання; у складі міської делегації двічі брала участь у Всеукраїнських урочистостях в с. Капулівка (Дніпропетровська обл.) (2019 та 2020 рр.). Учасниця «Всеукраїнського онлайн медіамарафону». Переможниця міського конкурсу творів "Правосуддя" (2019 р.), Всеукраїнського проєкту "Моя кар’єра в Україні" та переможниця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу есе "Моя майбутня професія: планування і розвиток".
10) в номінації «Молодіжна політика» - Сошнікова Софія Сергіївна, член міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради, член ММГО «ДіЛО», активіст молодіжного руху міста. Член робочої групи зі створення Молодіжного центру в Каховці (2019). З вересня 2019 року - член ініціативної групи «ГУК». Співавтор і керівник молодіжного проєкту «My Way» (2017). Автор молодіжних проєктів «Спілкуємось мистецтвом» (2018) та «Спілкуємось мистецтвом 2» (2019). Співавтор, співорганізатор і тренер у реалізації проєкту «Школа безпечної поведінки» (2020). Постійний активний учасник молодіжних «круглих столів», тренінгів з питань розвитку молодіжного руху в місті Каховці. Учасниця Всеукраїнського молодіжного тренінгу «Соціальний театр як метод просвітницької роботи з підлітками та молоддю» (2018), обласних тренінгів «Оптимізація медичної допомоги ВІЛ+ людям» та «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ», «Активні громадяни», «Технологія соціального проєктування», «Школа волонтерів» і «Медіація в школі» від Всеукраїнської громадської організації «Поруч». Учасник Всеукраїнського форуму від Асоціації молодих освітян України (2018). Організатор і учасник акцій «Гімназисти за здоровий спосіб життя!», «Заради життя!» (до Дня порозуміння з людьми, хворими на ВІЛ/СНІД), «Плюшеві лапки» (до Дня толерантності), «З теплом в душі» (до Міжнародного дня людей з інвалідністю), «16 днів проти насилля», уроку-флешмобу «#надотик» (до Дня людей з вадами зору) та інших акцій екологічного й просвітницького характеру.

Щиро вітаємо стипендіатів та бажаємо їм натхнення та успіхів в усіх звершеннях на благо громади!

 

Фото: