Субота 16 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Стихійна торгівля карається штрафами

22.06.2021

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 15.06.2021 № 125-р, з метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі у невстановлених для цього місцях на території Каховської міської територіальної громади створено робочу групу по боротьбі з несанкціонованою (стихійною) торгівлею та з контролю діяльності обʼєктів сезонної та виїздної торгівлі.
Робочою групою розроблено та затверджено графік регулярних скоординованих рейдів мобільних груп по ліквідації несанкціонованої (стихійної) вуличної торгівлі за участю правоохоронних органів і виконавчих органів міської ради. За результатами перевірок буде вирішуватится питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушеннях.