UKR
Четвер 20 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Стартував Чемпіонат Каховки з шахів


08.02.2016

30 січня 2016 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» розпочався черговий ювілейний 55-й особистий чемпіонат м. Каховки з шахів (класична гра) 2016 року. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при організаційній підтримці відділу культури міської ради (МПК «Меліоратор») та фінансовій підтримці Фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!».
Чемпіонат проводиться за коловою системою в 11 турів з контролем часу 1 год. 30 хв. до кінця партії кожному з учасників. Ігрові дні - субота (з 14.00) та неділя (з 10.00). Не зважаючи на те, що з об’єктивних причин не змогли взяти участь у турнірі декілька сильних шахістів нашого міста, склад учасників цьогорічного фіналу першості Каховки виглядає доволі потужним. Першість розігрують 12 шахістів, серед яких міжнародний майстер Юлія Зінкевич (екс-чемпіонка Каховки 2013 року), майстер спорту Аліна Майко, кандидат у майстри спорту Олена Маковецька (дворазова чемпіонка Каховки - 2005 р. та 2008 р.), ветеран шахів, кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович (неодноразовий переможець і призер всеукраїнських та обласних шахових турнірів), кандидат у майстри спорту Артур Ралко (триразовий чемпіон Каховки), кандидат у майстри спорту Олексій Ктітор (екс-чемпіон Каховки 2004 р.) та шість найсильніших першорозрядників.
В чемпіонаті вже було зіграно чотири тури. Попереду кмс Олексій Ктітор - 4 очки, у кмс Артура Ралка 3,5 очки, замикає трійку лідерів з 3 очками мм Юлія Зінкевич. Деякі партії 1-4 турів були відкладені та дограватимуться пізніше, тому ще зарано робити будь-які прогнози. Турнір тільки-но набирає обертів, тому головна боротьба за першість ще попереду. Завершення чемпіонату та підведення підсумків заплановано на 6 березня 2016 року.

 

О.Пільщіков,
головний суддя змагань