UKR
П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСТАРТУЄ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ТАВРІЙСЬКИЙ СУВЕНІР»


18.12.2015

З метою формування позитивного іміджу Херсонської області та Українського примор’я як туристично привабливого регіону, пошуку та виробництвазразків сувенірної продукції, що відображає колоритність Північної Таврії, як однієї з історичних частин єдиного культурного простору України,популяризації нових виробів майстрів народних художніх промислів, ремесел, а також розробок сучасних дизайнерів, підтримки та заохочення місцевих майстрів, представлення сувенірної продукції Таврії і Українського примор’я на ринку туристичної індустрії коаліцією громадських організацій Херсонщини за підтримки Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено проведення щорічного відкритого обласного конкурсу на розробку кращої сувенірної продукції «ТАВРІЙСЬКИЙ СУВЕНІР».

            27 листопада 2015 року офіційно затверджено та погоджено положення про обласний конкурс, який триватиме до 25 лютого 2016 року.

З умовами та порядком проведення конкурсу, визначенням переможців, які викладені у положенні про конкурс, можна ознайомитися на сайті Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за посиланням http://visitkherson.gov.ua/tavriyskiysuvenir та на сайті «Арт-Кавун» за посиланнями . http://artkavun.kherson.ua/tavriyskiy-suvenir.htm.

Контакти організаторів для обговорення питань щодо проведення та участі у конкурсі: тел/факс: (0552) 22-64-48, i-c@ukr.net, editortavrik@gmail.com.