Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«Старт» - для сімей, що потрапили у складні життєві обставини

15.07.2020

Нещодавно у приміщенні міськвиконкому відбулось засідання під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Потоскуєва, на запрошення ГО «Таврійська родина» за підтримки ХОБФ «Мій дім», «Рідна Земля», за участю працівників відділу у справах дітей, МЦСССДМ, управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради. Під час зустрічі розглядалося питання щодо проєкту роботи «Денний дитячий центр «Старт» для сімей, що потрапили у складні життєві обставини». Початок функціонування зазначеного центру планується з вересня 2020 року.
Також працівники відділу у справах дітей, реагуючи на заяви небайдужих громадян, продовжують обстежувати житлово-побутові умови проживання та стан виконання батьківських обов’язків стосовно малолітніх /неповнолітніх мешканців міста. А у рамках здійснення заходів із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, триває робота щодо підтримки незахищених верств населення м.Каховка. А саме - забезпечення дітей облікових категорій продуктовими наборами за рахунок коштів міського бюджету.