UKR
П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СТАРШОКЛАСНИКИ ПОЦІКАВИЛИСЬ РОБОТОЮ МІСЬКВИКОНКОМУ


12.02.2016

11 лютого у міськвиконкомі, в рамках молодіжних заходів міської щорічної акції "Молодь при владі" відбулася знайомство представників учнівського парламенту старшокласників з роботою міського голови та відділів Каховської міської ради.
В рамках зустрічі учні познайомилися з роботою архівного відділу, відділу ведення Державного реєстру виборців, Центру надання адміністративних послуг, відділу у справах молоді та спорту, відділу у справах дітей, відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, юридичного, загального відділів та відділу культури тощо. Практиканти відділу у справах молоді та спорту та відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, які проходили практику у 2015 році, зустрічали гостей в кабінетах та проводили екскурсію.
У дружній атмосфері учні поспілкувались і з міським головою Андрієм Дяченком, начальниками і спеціалістами відділів міської ради. То ж незабаром когось із сьогоднішніх школярів ми можемо побачити і міським головою, адже будь-який громадянин України у віці від 18 років має право балотуватися на цю посаду.
Далі зустріч проводилася за "круглим столом", яку провів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Під час цього засідання старшокласники переглянули відеофільм "Наша практика" Катерини Непростої, учениці Каховської гімназії та практикантки відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю.

Фото: