UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спортивні змагання серед спортсменів-інвалідів


24.04.2015

1 квітня 2015 року на базі Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради відбулись міські змагання з легкої атлетики серед дітей з обмеженими функціональними можливостями за програмою Спартакіади «Повір у себе». Організатори змагань - відділ у справах молоді та спорту спільно з Каховською філією регіонального центру «Інваспорт».
Дванадцять юних учасників змагались у наступних видах легкої атлетики: біг 60 м , метання тенісного м’яча на дальність, стрибки у довжину з місця. За сумою багатоборства перше місце посіла Малишенко Любов, друге - Біткова Валерія, третє - Волощук Вероніка. Переможець та призери змагань нагороджені почесними грамотами від організаторів.


8 квітня 2015 року в м. Херсоні в приміщені ДЮСШ з шахів та шашок пройшли змагання з шахів серед дітей (2000 р.н. та молодші) за програмою Спартакіади «Повір у себе» та дорослий чемпіонат області. У змаганнях взяли участь 28 спортсменів-інвалідів з м. Каховки, м. Нової Каховки, смт Білозерки та м. Херсона. Каховську філію регіонального центру «Інваспорт» на обласній першості серед дорослих представляли такі спортсмени-паралімпійці: Вехова Лариса, Захаров Костянтин та Ралко Артур.
За підсумками змагань Вехова Лариса посіла перше місце серед жінок. Захаров Костянтин та Ралко Артур посіли перше та друге місце в загальному заліку.
Вітаємо каховських паралімпійців з успіхом на обласних змаганнях! 

М.Гриценко,
спеціаліст каховського «Інваспорту»