UKR
Середа 19 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спортивні змагання «Одне небо – один світ»


24.05.2016

23 травня в міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись спортивні змагання серед з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) серед дітей-інвалідів «Одне небо - один світ», присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Організатори заходу - Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
За результатами змагань, перше місце посіла Анастасія Жупина, друге місце - Тетяна Нижикова, третє місце - Дмитро Глушко. Переможець та призери були нагороджені грамотами та призами від організаторів.
17-19 травня в місті Одесі відбувся чемпіонат України серед паралімпійців зі спортивної гри бочча. Вдало виступив у цих змаганнях підопічний Каховського геріатричного пансіонату Олександр Кульбікаєв (тренер - О.Чоловська). Так в особистому заліку він посів друге місце, а в командному заліку Олександр разом з новокаховчанкою Анастасією Максимовою посіли почесне третє місце. Поздоровляємо наших паралімпійців з призовими місцями чемпіонату України!

М.Гриценко,
спеціаліст Каховського «Інваспорту»