UKR
Четвер 28 Травня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спортивні заняття на відкритому повітрі та в тренажерних залах: що потрібно знати в умовах карантину


20.05.2020

З 22 травня уряд України має намір перейти до другого етапу послаблень карантину, в рамках якого дозволить дещо із того, що нині поки під забороною. Якщо все буде добре, то незабаром запрацюють спортивні, тренажерні зали та фітнес-центри.
МОЗ України щодо роботи спортивних закладів після пом’якшення обмежень рекомендує такі умови (18 травня ці ідеї винесли на громадське обговорення - https://moz.gov.ua/article/news/gromadske-obgovorennja-timchasovih-rekomendacii%cc%86-pid-chas-ii-ta-iii-etapiv-vihodu-z-karantinu/ ):
Вимірювати температуру всім працівникам закладу. Якщо температура тіла понад 37,2 º С, то людина не допускається до роботи;
Усім відвідувачам вимірювати температуру при вході до закладу;
Під час індивідуальних занять дозволяється, аби одна людина перебувала на площі 10 квадратних метрів. Якщо це групові заняття - то не більше однієї людини на 5 квадратних метрів;
Проведення групових та командних занять має проводитися виключно за попереднім записом;
На вході слід розмістити спиртовмісні антисептики. Доцільно розмістити яскравий вказівник про необхідність дезінфекції рук (банер, наліпку);
У зоні проведення занять рекомендують розмістити додаткові антисептики, паперові рушники, а також урни для їхньої утилізації. Важливо нагадувати клієнтам про дезінфекцію рук та спортивного інвентарю.
На період карантину забороняється:
використання багаторазових тканинних рушників;
розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур, журналів та інших поліграфічних матеріалів;
функціонування басейнів, спа-зон та масажних кабінетів, фітнес-барів, дитячих кімнат;
одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами;
проведення групових занять для понад 10 осіб, а також тренувань, що передбачають безпосередній фізичний контакт;
проведення занять для дітей віком до 14 років;
видача багаторазових рушників клієнтам.

Детальніше із текстом проекту тимчасових рекомендацій МОЗу щодо роботи закладів фізичної культури та спорту після 22 травня можна ознайомитися за посиланням:
https://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/документи/Головний%20Санітарний%20лікар/Розпорядження%2032.pdf

Також нагадаємо, що з 11 травня урядом України було впроваджено перший етап послаблень карантину, у тому числі стосовно занять фізичною культурою і спортом на відкритих спортивних майданчиках. Для фізкультурно-оздоровчих занять громадян міста були відкриті міські спортивні майданчики, у т.ч. на стадіонах «Олімпійський» та «Авангард». Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо послаблення карантинних обмежень з 11 травня: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/50798 .
Бережіть себе та своє здоров’я!

 

 

Фото: