UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спортивні досягнення Максима Палія


10.12.2015

Колишній вихованець відділення легкої атлетики Каховської дитячо-юнацької спортивної школи, а нині учень 11 класу вищого училища фізичної культури та спорту в м. Києві Максим Палій продовжує вдосконалювати спортивну майстерність та радувати високими спортивними результатами любителів легкої атлетики нашого міста.
10 жовтня 2015 року Максим здобув золоту медаль та звання чемпіона на дистанції 3000 м в Чемпіонаті м. Києва з легкоатлетичного кросу серед школярів.
Одразу три нагороди завоював Максим Палій на всеукраїнських змаганнях протягом листопаду поточного року. Так, 12 листопада на змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед школярів у м. Луцьку - бронзова медаль в складі збірної команди м. Києва в естафеті 4х1000 м. 27 листопада в м. Києві на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики в приміщенні серед школярів - золота медаль з бігу на дистанції 1500 м, а 28 листопада - «бронза» на дистанції 3000 м.
Нагадаємо, що після навчання у Каховському КЗ «ДЮСШ», Максим у 2013-2014 роках продовжив навчання у школі-інтернаті спортивного профілю в м. Запоріжжі, а з вересня 2015 року наш земляк є учнем Вищого училища фізичної культури та спорту в м. Києві.
Щиро бажаємо Максиму міцного здоров’я та нових спортивних перемог!

Кучеренко В.К.,
тренер з легкої атлетики,
перший тренер М.Палія

 

 

Фото: