UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спортивні заходи до Дня незалежності


28.08.2014

З нагоди відзначення Дня незалежності України та Дня Державного прапору в місті Каховці відбулась низка спортивних заходів:

 

 Академічне веслування

23 серпня 2014 року на навчальному пункті човнової станції Каховського комунального закладу ДЮСШ відбулися традиційні міські змагання з веслування академічного серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті Почесного громадянина міста, тренера К.С.Сорочинського. Організатори заходу – відділ у справах молоді та спорту міської ради спільно з Каховським КЗ «ДЮСШ». Юні вихованці відділення академічного веслування змагалися на дистанції 500 м.

У веслуванні на байдарках призові місця вибороли:

І – Полегенько Максим

ІІ – Мальченко Олександр

ІІІ – Полегенько Олег

У веслуванні на двійках-«академках» кращими були:

І – Юрковський Дмитро та Воробйов Дмитро

ІІ – Адріяненко Микита та Лавренов Максим

ІІІ – Андрєєв Василь та Андрєєв Данило

У веслуванні на «академках»-одиночках призерами стали:

І – Дух Сергій

ІІ – Климчук Євген

ІІІ – Бровченко Володимир

Переможці і призери змагань були нагороджені почесними медалями, дипломами та призами, а всі учасники відзначені заохочувальними подарунками від організаторів.

 

Змагання паралімпійців

24 серпня відбулись традиційні відкриті міські змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) серед паралімпійців «Легендарна Тачанка». В цих змаганнях окрім каховчан, взяли участь спортсмени з Берислава і Нової Каховки (всього 17 чоловік).

За результатами змагань перше місце посів каховчанин Марченко Михайло, друге місце - Захаров Костянтин, третє місце - Галацан Оксана.

Переможець та призери нагороджені грамотами та призами, а всі учасники - заохочувальними призами.

 

Турнір з шахів

У відкритому міському бліц-турнірі з шахів, якій відбувся 24 серпня в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор», взяли участь 18 спортсменів (2 кандидати у майстри спорту та 16 першорозрядників) з Каховки та Н.Каховки.

За підсумками турніру перемогу одержав представник Нової Каховки В.Єгоров. На другому місці – каховчанин Є.Лозович, на третьому – П.Стоколос (також з Каховки). Призери нагороджені почесними дипломами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

А вже 7 вересня 2014 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» о 10.00 стартує традиційний шаховий турнір, присвячений памяті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича.

 

Шашки-64

А 25 серпня на території літнього майданчику «Рандеву» відбулись відкриті міські змагання з шашок-64. В шашковому турнірі взяли участь спортсмени з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Бериславського районів. У підсумку перше місце виборов Анатолій Горбач (Н.Каховка), друге – Василь Райляну (Бериславський р-н), третє – Валерій Мальцев (Каховка). Серед учасниць-жінок кращі результати показали: Ольга Мелехина (Малокаховка), Валерія Сурмай та Вікторія Поплавська (обидві – Бериславський р-н). Призери були відзначені почесними дипломами міського відділу у справах молоді і спорту.