Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Спортивні ігри молоді Херсонщини. Теніс настільний

06.10.2014

25-26 вересня 2014 року в спортивній залі «Будівельник» (м. Н.Каховка) відбулись змагання з тенісу настільного серед юніорів та юніорок в залік VII літніх юнацьких ігор молоді Херсонщини 2014 року. В змаганнях брали участь 10 команд міст і районів нашої області. Спортсмени змагалися в одиночному розряді серед юнаків та дівчат, у парному розряді серед юнаків та дівчат, у парному змішаному розряді.  Місто Каховку представляла збірна команда, складена з вихованців відділення тенісу настільного Каховського КЗ «ДЮСШ» на чолі з тренером-викладачем Борисом Чебукіним: майстер спорту Владислав Тоткало, Никита Менисенко, Олександра Соломчак та Анастасія Герасимчук.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна Каховки посіла високе третє місце, поступившись командам Цюрупинського району та м. Н.Каховка.
    У особистому заліку відмінно виступив майстер спорту Владислав Тоткало, який став переможцем спортивних ігор молоді Херсонщини 2014 у одиночному розряді серед юніорів і разом з Никитою Менисенком здобув перемогу у парному розряді серед юніорів, а також в парі з Олександрою Соломчак здобув «срібло» у змішаному парному розряді.
    Олександра Соломчак виборола «бронзу» в одиночному розряді серед юніорок, а Никита Менисенко здобув високе п’яте місце в одиночному розряді серед юніорів.
    Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успіхом в обласних змаганнях та бажаємо нових гучних спортивних перемог!