Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Спортивна версія гри «Що? Де? Коли?» — Осінній кубок

06.10.2021

01 жовтня у МПК «Меліоратор» відбувся ІV етап Відкритого турніру зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?» — Осінній кубок.

Цього разу у грі брали участь 4 команди:

1) «Ілон Маск»;

2) «Юра прощай, Юра прости»;

3) «Самураї»;

4) «Молодість».

Неперевершена гра команд, оригінальні відповіді на цікаві та іноді заплутані запитання від ведучого турніру Юрія Скляра зробили цей інтелектуальний вечір по-справжньому незабутнім.

У напруженій конкуренції найвищі показники продемонструвала команда «Молодість», яка і виборола Осінній кубок турніру.

Саме ця команда вирізнялася надзвичайною стабільністю, тримаючись серед лідерів загальної турнірної таблиці. Нагадаємо, що перемогу в сезонних іграх святкували: Зимовий та Літній кубки – команда «Самураї», Весняний кубок – команда «Юра прощай, Юра прости».

Організатори турніру: ГО «Каховська відкрита ліга гумору», відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

Партнери гри: МПК «Меліоратор», ГО «Молодіжна політика».

Проєкт реалізовується в рамках конкурсу соціальних проєктів та програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів.

Фото можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/bECPGjz .