UKR
П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСпільні зусилля по наповненню бюджету громади


11.10.2021

Нещодавно у Каховській міській територіальній громаді відбулося засідання фінансової комісії, у якому брала участь начальниця Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Людмила Яремчук.
Під час наради радилися щодо пошуку додаткових резервів для наповнення місцевої скарбниці, зокрема внаслідок проведення серед місцевих жителів роботи з питань сплати ними наявної заборгованості по майнових податках. Також розглянули питання легалізації підприємницької діяльності та заробітної плати, переваг електронних сервісів ДПС та використання реєстраторів розрахункових операцій.
Людмила Яремчук в доступній формі роз’яснила присутнім нюанси проведення кампанії одноразового добровільного декларування: хто саме може скористатися унікальним шансом задекларувати активи, які були приховані від оподаткування, хто не може бути декларантом, в якій формі подавати декларацію та за якими ставками оподатковувати дохід. Крім цього зазначила, що декларування активів - це законний спосіб повернення капіталу, який був прихований від оподаткування; можливість повернути активи та гроші в легальний обіг, без застережень використовувати їх у майбутньому і надалі формувати позитивну податкову історію.
За результатами зустрічі прийнято рішення максимально співпрацювати з метою досягнення спільної мети - збільшення дохідної частини місцевого бюджету.

Фото: