архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Спартакіада паралімпійців до Дня Перемоги.

13.05.2017

10 та 11 травня в м. Каховка відбулась відкрита міська спартакіада серед паралімпійців, присвячена 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради. До програми спартакіади входили змагання з триборства та стрільби з пневматичної гвинтівки.
У особисто-командному заліку змагались 32 спортсмени з обмеженими функціональними можливостями, які виступали за команди «Прометей» (Каховка), «Каховка» та «Берислав».
За результатами змагань з триборства перше місце посів Дрочов Віктор, друге місце - Вехова Лариса, третє місце - Зелінський Володимир. У стрільбі з пневматичної гвинтівки перше місце посів Зелінський Володимир, друге місце - Вехова Лариса, третє місце - Чекмазов Андрій. Всі призери представляли команду «Прометей» (Каховка).
Переможці та призери в особистому заліку нагороджені грамотами та призами від організаторів, а команда «Прометей» відзначена кубком за перше місце в командному заліку.