Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Спартакіада паралімпійців до Дня Перемоги

13.05.2015

8 травня 2015 року на стадіоні «Авангард» відбулась традиційна міська Спартакіада серед спортсменів-паралімпійців, присвячена Дню Перемоги. Організатори змагань - відділ у справах молоді та спорту спільно з Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» та Каховським спортивно-реабілітаційним клубом «Прометей».
Всього в змаганнях взяли учать 20 спортсменів, які виборювали першість в триборстві (дартс, боулінг, баскетбол) та в гонках на інвалідних візках. За результатами змагань перше місце в триборстві здобув Олександр Сичов, друге місце - Тетяна Слободян, третє - Олександр Демченко.
В гонка на візках на дистанції 100 метрів переміг Дмитро Слободян, друге місце посів Микола Самойленко, третє - Ніна Марченко. Всі переможці та призери нагороджені грамотами і призами.

М.Гриценко,
спеціаліст Каховського «Інваспорту»