UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спартакіада допризовної молоді Херсонщини.


18.04.2017

14 квітня 2017 року в м. Каховці на стадіоні «Олімпійський» за програмою ІХ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року відбулась Спартакіада допризовної молоді Херсонської області. В змаганнях взяли участь 14 збірних команд міст та районів нашої області.
Під час урочистого відкриття змагань учасників від імені організаторів привітали: головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Микола Рибак, офіцер Каховського військового комісаріату ст. лейтенант Ігор Коротких та голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін.
Допризовники змагалися у таких видах: біг 100 м та 3000 м, підтягування на високій перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність.
За підсумками змагань перемогу у загальнокомандному заліку здобула збірна команда м. Нової Каховки. На другому місці збірна команда м. Каховка (тренер-представник С.М.Трубін), на третьому - збірна команда Скадовського району.
За підсумками особистої першості з багатоборства кращій результат серед усіх учасників показав новокаховчанин Данило Давидов (2329 балів). Друге та третє місця в багатоборстві здобули скадовчане Сергій Ілюхін (2313 балів) та Віктор Матвєєв (2116 балів).
Переможці і призери обласних змагань були відзначені кубками, медалями і дипломами управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації.

Фото: