UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Спартакіада допризовної молоді Херсонщини


18.04.2016

15 квітня 2016 року в м. Каховці на стадіоні «Олімпійський» управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації за програмою VIII молодіжних спортивних ігор Херсонщини-2016 було проведено Спартакіаду допризовної молоді Херсонської області.
Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали почесні гості - представники Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів на чолі з Наталією Скін.
Всього у змаганнях взяли участь 15 збірних команд міст і районів Херсонщини. Програма Спартакіади: біг 100 м та 3000 м, підтягування на високій перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність.
За підсумками змагань перемогу у загальнокомандному заліку здобула збірна команда м. Каховки (Коротаєв Нікіта, Рябов Семен, Воробйов Дмитро, Пастушенко Максим, Слива Антон та тренер-представник А.Д.Єрастов). На другому місці збірна команда м. Нова Каховка, на третьому - збірна команда Чаплинського району. За підсумками особистої першості з багатоборства кращій результат серед усіх учасників показав новокаховчанин Петлінський Іван (2277 балів). Друге місце в багатоборстві здобув каховчанин Рябов Семен (2239 балів), третє - також у каховчанина Коротаєва Нікіти (2151 балів) .
Переможці і призери обласних змагань були відзначені кубками, медалями і дипломами управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації.

Фото: