Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Спартакіада школярів м. Каховки 2014-2015. Міні-футбол

10.09.2014

З початком нового навчального року на спортивних спорудах міста стартувала традиційна Спартакіада серед збірних команд загальноосвітніх шкіл м. Каховки 2014-2015. Каховські школярі будуть змагатися протягом усього навчального року з багатьох видів спорту. А розпочали цей спортивний марафон наймолодші учасники. Команди загальноосвітніх шкіл, складені з учнів 1-2 класів у безкомпромісній спортивній боротьбі визначали кращих у змаганнях з міні-футболу, які відбулись 4-5 вересня 2014 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям каховської ЗОШ № 5.

За підсумками дводенних футбольних баталій юних «зірок» шкіряного м’яча перше місце виборола команда Каховської ЗОШ № 4 під керівництвом В.А.Фінюка, на другому місці – Каховська ЗОШ № 3 (представник команди – Л.М.Грибко), на третьому місці – Каховська ЗОШ № 5 (представник команди – А.В.Чухрай).

Переможці та призери змагань булим нагороджені кубком, медалями, дипломами та футбольними мячами від відділу освіти та Каховського КЗ «ДЮСШ».