UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ МІСТА


03.10.2014

  alt  27 вересня 2014 року, напередодні святкування Дня працівників освіти України, на базі спорткомбінату «Олімпійський» за ініціативи відділу освіти Каховської міської ради та міської організації профспілки працівників освіти і науки, при організаційній підтримці відділу у справах молоді та спорту відбулась Спартакіада працівників освіти м. Каховки, яка зібрала команди освітян усіх шкіл міста та збірну команду працівників дошкільних навчальних закладів.

    Змагання проходили з таких видів спорту видів: легка атлетика (стрибки у довжину, біг на 60 м та 100 м), волейбол, міні-футбол, настільний теніс та шахи.
    Боротьба за першість була завзята та напружена. В деяких видах спорту жінки змагалися з чоловіками й показували нічим не гірші результати. Варто зазначити, що разом зі своїми колективами і доволі успішно, у змаганнях брали участь й директори навчальних закладів. Так, наприклад, перше місце серед чоловіків в настільному тенісі посів директор ЗОШ № 1 Віктор Пендальчук.
    Понад чотирьох годин тривали змагання, адже кожна команда бажала досягти успіху, тому боротьба була напружена та виснажлива. Проте чисте повітря, приємні емоції та досягнуті спортивні рекорди стали найкращими здобутками цього дня.
    За підсумками виступів в усіх видах змагань найбільш спортивними виявились освітяни Каховської ЗОШ № 4 (директор Галина Гондарева), які і посіли перше місце у загальнокомандному заліку. Друге місце виборола команда Каховської ЗОШ № 1 (директор Віктор Пендальчук), третє – команда Каховської СЗОШ № 2  (директор Галина Соломахіна). По завершенні Спартакіади на урочистій церемонії переможці й призери в особистому та командному заліках були нагороджені кубками, медалями, грамотами, спортивним інвентарем та цінними призами.

Фото: