UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

“СОСНОВА СІЧ” ЗАГАРТОВУЄ МОЛОДЬ


17.09.2014

alt 11-14 вересня 2014 року в районі м. Таврійськ відбувся ювілейний XV таборовий збір “Соснова Січ 2014 - школа виживання” (керівник - наказний отаман Каховської паланки УДЮТ “Січ” Микола Огданець). В таборуванні взяли участь курені Каховської паланки УДЮТ “Січ”: три - з Каховки (“Мандрівник” (СЗОШ № 2), “Джура” (ЗОШ № 4) та “Скіф” (гімназія)); сім - з Каховського району. Крім цього в таборуванні взяли участь також курінь “Технік” з Нової Каховки, курінь козачат зі Снігурівки (Миколаївська обл.), а також члени ММГО “Молода Січ”, ММГО “Драйв”, ММГО “Мотоклуб “Колеса Дракона” (31 чоловік).

Всього в зборі взяло участь 13 куренів (218 чоловік). Учасники таборування вчились рукопашному бою у майстра козацького “спасу” Костянтина Матросова із Запоріжжя. Азам надання першої медичної допомоги в екстремальних умовах навчили інструктори Херсонського загону Червоного Хреста Лариси Чумак та Миколи Тараненка. З правилами поведінки з вогнепальною зброєю ознайомив козачат співробітник Каховського об’єднаного міськвійськкомату капітан Олександр Северин. Цікава інформаційна бесіда відбулась з офіцером Херсонського прикордонного загону Максимом Шпаченком, який розповів козачатам, як вести себе в період військовий дій, які на цей випадок треба готувати ліки та як спорядити “тривожну валізу”. Повчальною була і його розповідь про події в зоні АТО, а на завершення Максим проспівав дві патріотичні пісні. Були проведені також тренінги та показові виступи від Каховського РВ УМВС України в Херсонській області та від Каховського РВ ГУМНС України в Херсонській області, навчання азбуці Морзе та правилам метання гранат від Станції юних техніків Новокаховської міської ради. Відбулись також показові заняття з пейнтболу, які провів Павло Зозуляк.
    Таборування пройшло за фінансової підтримки Херсонської громадської організації “Фундація сприяння громадянської активності” та відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради. В таборовому зборі взяв участь Головний отаман УДЮТ “Січ” Борис Скребцов, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та воїни-інтернаціоналісти на чолі з керівником міської організації Наталією Скін.


© Фотографи: Денис Попов, Олександр Глущенко

Фото: