Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

“СОКІЛ” ВОЛОДАР КУБКУ ПАМ’ЯТІ СОТНИКА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА СТАНІСЛАВА ПАНАСКА 2018 РОКУ

06.12.2018

Підведені підсумки Змагання дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска 2018 року і вперше за 17-річну його історію володарем Кубка став Військово-патріотичний гурток "Сокіл" Центру дитячої творчості. Керівник гуртка - стипендіат персональної стипендії Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" 2018-2019 років Пашинський В’ячеслав. Змагання проводяться з 2002 року. Кубок є перехідним і щорічно в грудні вручається переможцю змагань. Протягом 2002-2017 років ним володіло 7 куренів: сім перемог у "Мандрівника" (СЗОШ № 2), три у "Скіф" (Гімназія), двічі кубком володів курінь "Джура" (ЗОШ № 4), по одному разу - "Софія" (Софіївська ЗОШ І-ІІ ст.), "Таврійські чайки" (Тавричанська ЗОШ), "Гілея" (Чорнянська ЗОШ), ім. Б.Хмельницького (Дмитрівська ЗОШ). І ось нарешті Кубком заволодів ВПГ "Сокіл" (ЦДТ). Поздоровляємо переможців - юних соколят! Так тримати!