Вівторок 25 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

“СКІФ” другий у Відкритому турнірі з міні-футболу серед учасників АТО

13.08.2018

11 серпня ГО "Учасники АТО "СКІФ" відгукнулися на запрошення ГО "Біла стріла" і Новокаховської міської ради, та прийняли участь у футбольному турнірі. За пальму першості на футбольному полі змагалися команди громадських організацій учасників АТО «Скіф» (Каховка), «Біла стріла» (Нова Каховка), військові 57-ї окремої мотопіхотної бригади, працівники комунального підприємства «Муніципальна охорона», збірна «Тризуб» та рятувальники місцевої 17-ї ДПРЧ. В перших двох матчах, ми здобули перемоги 3:1 та 2:0, та вийшли у фінал де зустрілись з ГО "Біла стріла". На жаль ми поступились 5:1 суперникам, в складі яких грали хлопці з чималим футбольним досвідом, та для нас головне участь! Срібні нагороди і почесне 2 місце в актив каховських АТОвців!