П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

СК «КАХОВКА» - володар Суперкубку Херсонської області 2019

25.03.2019

23 березня 2019 року в м. Херсоні на стадіоні КДЮСШ відбувся матч за Суперкубок Херсонської області 2019 року в якому зустрічались минулорічний чемпіон і володар кубку області - СК «Каховка» та фіналіст кубку області і бронзовий призер чемпіонату області - «Дружба» (Новомиколаївка). Гра проходила за перевагою каховського клубу. У першому таймі забитими голами відзначились Сергій Гайдаєнко та  Амобі Іфечукфу. Після перерви впевнені у своїй перемозі каховчани теж мали перевагу, але така впевненість дещо послабила гру у захисті. «Дружба» створила декілька небезпечних моментів біля воріт каховчан, які майстерно нейтралізував голкіпер СК «Каховки». А надалі спрацювало негласне футбольне правило - «не забиваєш ти, забивають тобі»: наприкінці матчу у воротах новомиколаївців «розписалися» Сергій Гайдаєнко та Микола Стеценко.
Отже, впевнена перемога 4:0, і СК «Каховка» становиться володарем Суперкубку Херсонської області. Нагороджували переможців змагань начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Кан та член виконавчого комітету ХОФФ, голова Комітету з розвитку футболу в регіонах Юрій Сердюк.

СК «Каховка» - «Дружба» (Новомиколаївка) - 4:0 (2:0)
Голи: Гайдаєнко (12, 76), Амобі (37), Стеценко (85)
СК «Каховка»: Байдюк О., Щербина Л., Стеценко М, Горбачов В., Гайдаєнко С. - Дудкевич С., Алантьєв І., Ратушний Д. - Бібік Д., Феденков О. - Мостіпан М., Боженко М. - Колосов В., Жиганов Д. - Босий Д., Амобі - Юхненко А.
Головний тренер - Дмитро Кузнєцов.
«Дружба» Новомиколаївка: Бичко А. - Жигалюк А., Грибов С. - Літвіненко І., Кривошейкін Є., Головко А., Сулімовський Г., Снитко С. - Романчук О., Шмиговський О., Петриченко В., Марусяук Є., Корнійко В. - Зажигін О., Муковозов О. - Лопін Ю.