Вівторок 23 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

СК «Каховка» - у півфіналі Кубку області з футболу 2019 року

02.04.2019

30 березня 2019 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбувся матч ¼ фіналу розіграшу Кубку Херсонської області з футболу серед аматорських команд 2019 року між командами СК «Каховка» та «Хлібороб» (Н.Торгаї). Гра видалась непростою для каховчан, адже у складі суперника було чимало досвідчених футболістів. Перший небезпечний момент створили гості: після розіграшу стандарту каховчан врятувала поперечина. Далі гра проходила з невеликою перевагою господарів поля, але гості грамотно оборонялися, ліквідуючи всі загрози біля власних воріт. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.
Після перерви знов був небезпечний момент у воріт каховчан, але Віктор Вітенко схибив з вигідної позиції. СК «Каховка» підсилив натиск на суперника і Сергію Гайдаенку після подачі з флангу від Віталія Горбачова вдалося нарешті «розпечатати» ворота «Хлібороба». Гра пішла на зустрічних курсах. Дмитро Жиганов зі штрафного перевірив каркас воріт «Хлібороба». У гостей мав чудову нагоду зрівняти рахунок граючий тренер Ігор Бездольний, але після його удару м’яч потрапив у стійку воріт господарів поля. Питання про переможця в цьому матчі зняв півзахисник каховчан Марк Мостіпан, який наприкінці матчу реалізував вихід віч-на-віч з воротарем гостей.
Заслужена перемога СК «Каховка» - 2:0, і в півфіналі на нашу команду чекає матч проти команди «Кронау» (Високопілля), яка перемогла в серії післяматчевих пенальті новомиколаївську «Дружбу».