2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

СК «Каховка» стартував в Чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

13.08.2018

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 14pt; }p.cjk { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 14pt; }p.ctl { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); }

4-5 серпня 2018 року матчами першого туру розпочався Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019. СК «Каховка» стартував в Чемпіонаті матчем на виїзді у Маріуполі з місцевим «Ярудом». Нагадаємо, що обидві команди виступають у 3 групі разом з такими командами: ФК «Дніпро» (Дніпро), «Перемога» (Дніпро), «Кобра» (Харків), «ВПК-Агро» (Дніпропетровська обл.), «Колос» (Асканія-Нова), «Скорук» (Дніпропетровська обл.), «Дружба» (Новомиколаївка), ФК «Кривий Ріг», «Мотор» (Запоріжжя), «Таврія» (Новотроїцьке).

Перед матчем каховчане мали значні кадрові проблеми (відбували дискваліфікацію Козаченко, Тимофіїв та Кузнєцов), тому не змогли виставити на гру оптимальний склад. Бойове протистояння команд не визначило переможця – що, можливо, й закономірно, тому що суперники видали різні тайми. До перерви краще гра вдавалася гостям із Херсонщини. Вони рано відкрили рахунок (на простріл Романа Жалдака з лівого фланга відгукнувся новачок каховчан Роман Лівінський) і могли закріпляти перевагу.

Однак треба віддати належне Яруду – в другому таймі він здорово освіжив гру й зрівняв рахунок внаслідок добре розіграної атаки. Владислав Савчук прострілив з правого флангу, а досвідчений Сергій Грибанов (Іллічівець, Десна, вища ліга та ПФЛ) носком направив м’яча в сітку – 1:1.

Був шанс у маріупольців і вирвати перемогу, але бойова нічия стала підсумком протистояння. Відзначимо, що матч мав і певну принциповість, тому що якраз до господарів перейшли двоє екс-каховчан, Марцинюк і Похитайло, а ще їх поповнило кілька молодих вихованців місцевого футболу.

«Яруд» (Маріуполь) — СК «Каховка» — 1:1

Голи: Грибанов, 82 — Лівінський, 14

Яруд: Хоменко, Глоба, Бояринцев, Клюс, Гарін (Салатін, 62), Зубков, Андрій Савчук, Владислав Савчук, Денис Папук, Похитайло (Данило Папук, 68), Гришин (Грибанов, 70). Запасні: Вершинін, Денисов, Марцинюк. Головний тренер: Єсін Дмитро.

СК «Каховка»: Завгородній, Стеценко, Щербина, Ратушний (Феденков, 65), Горбачов, Остапенко, Мостіпан, Гайдаєнко, Дудкевич (Колосов, 87), Жалдак, Лівінський (Дімітрієв, 54). Головний тренер: Кузнєцов Дмитро.

18:00, 05.08.2018. 1 тур. Маріуполь. Стадіон Азовець. 200 глядачів. Поле 4, +30С
Суддя: Ільченко Дмитро (Бердянськ)

Попередження: Гришин, 15, Ратушний, 44, Клюс, 55, Глоба, 57, Мостіпан, 76, Горбачов, 78, Гайдаєнко, 90.